Jak objednat etikety?

Pokud objednáváte poprvé nebo chcete etikety s novým designem, postupujte prosím podle tohoto návodu.

!!!PROSÍM NEOBJEDNÁVEJTE BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY!!!

Tiskneme na saténovou textilní stuhu (celobarevně) nebo na nylonovou stuhu (pouze jednobarevně na bílý podklad).

Pošlete email na adresu etikety@nanistyl.cz a uveďte tyto informace:

1) Typ etikety a její velikost

Inspirovat se můžete na stránkách http://nanietikety.cz. Na stejném místě také získáte přehled o cenách jednotlivých etiket. Cena se odvíjí od velikosti a počtu kusů (slevy nad 120ks a 300ks).

2) Pokud chcete více druhů etiket, uveďte prosím vždy VŠECHNY typy požadovaných etiket.

Ukázky etiket

3) Pokud máte hotový celý grafický návrh ve vektorech, pošlete jako přílohu (formát eps., ai., svg. či zvektorizované pdf.).

Pokud nemáte návrh ve vektorech:

4) Text na etiketu včetně fontu v jakém má být daný text. Font si vybírejte na stránkách 1001fonts.com. Pro výběr bezplatných fontů si zaškrtněte znak dolaru, u fontu bude tedy napsané Free for commercial use. Prosím neposílejte jako textový dokument (word apod.)

5) Obrázek na etiketu – přiložte k emailu jako přílohu ve formátu jpg, png či pdf.

6) Doplňující dotaz, poznámka, cokoliv, co Vás zajímá.

Pokud nemáte žádné doplňující dotazy, pošleme Vám náhled cca do týdne (u hotových grafických návrhů i dříve).

Náhled etikety je již konečný, jak bude etiketa vypadat, proto prosím dobře kontrolujte, zda je vše správně - nápis, barvy, umístění atd. Pokud nebudete chtít již žádné úpravy, objednáním potrvzujete správnost zaslaného náhledu. Přerušovaná čára na náhledu naznačuje ohyb, na výsledném tisku nebude takto uprostřed.

Poslaný obrázek (náhled etikety) má v názvu navrhovanou velikost. Pokud s ní souhlasíte, objednáte podle ní na e-shopu požadovaný počet kusů. Do poznámky prosím uveďte, o jaké etikety se jedná – text na etiketě, popř. popis obrázku, pokud je pouze obrázek. Logo, ani náhled již nikde nevkládáte.

Například dostanete náhled s označením 25x38.jpg - znamená to, že velikost etikety je 25*38mm. V eshopu nanietikety.cz najdete tuto velikost (pokud Vám nepošleme rovnou odkaz), v rolovacím menu po pravé straně zvolíte, jaký typ chcete a zadáte počet kusů. Pokud v jedné velikosti máte více návrhů nebo barev, objednáte celkový počet kusů a před potvrzením objednávky napíšete do poznámky kolik kusů bude od jakého návrhu/barvy. Pak už jen potvrdit objednávku.

Etikety začínáme tisknout až po objednání přes e-shop (není možné objednat přes e-mail) a termín dodání je 2-3 týdny od přijetí platby, příp. přijetí objednávky na dobírku. Samozřejmě se budeme snažit etikety dodat v co nejkratším možném termínu.

Tiskneme od 1 ks.

Na všití necháváme 10mm z každé strany, pokud nebudete chtít jinak, to kdyžtak prosím napište do e-mailu. Celková velikost je započítaná již s těmito 10mm.

Symboly údržby tiskneme pouze v případě, že máte registraci u firmy Sotex, pokud nemáte lze vypsat slovně (prát na 40°, nežehlit...). Univerzální údržbové etikety najdete zde.